Ziyaretçilerinizle canlı olarak etkileşime girin ve satışlarınızı artırın

Sitenizden, Facebook sayfanızdan, Telegram'dan ve Viber'dan size ulaşmak isteyen ziyaretçileri canlı takip etmek ve iletişime geçmek için ÜCRETSİZ bir araç.

Hatalı girilmiş e-posta adresi Bir şey yanlış gitti, sonra tekrar deneyin

Oley! Şimdi 1. aşamayı tamamladınız.
Şimdi e-posta adresinizin gelen kutusunu kontrol edin, size kurulum detaylarını gönderdik. HADİ BAŞLAYALIM!

Telegram'ı bağlamak

Başka bir başlık seçin

Son güncellemede, sohbetimizi Telegram ile bütünleştirmek için bir seçenek ekledik. Artık müşterileriniz Telegram üzerinden oluşturacağınız kanala yazabilecek ve siz de bu mesajları JivoChat uygulamasına alabileceksiniz.

Bağlamak için, yönetici panelinizde yeni bir kanal eklemeniz gerekecek.

Tg1e

Şimdi, yeni Telegram kanalınız için bir isim seçin.

Tg2e

Ardından, API anahtarınızı oluşturmak ve entegrasyona başlamak için, Telegram'ı açmanız, @botfather adındaki kullanıcıyı bulmanız ve onunla sohbet etmeniz gerekiyor.

Bundan sonra, @botfather ile bir sohbet başlatın. Yeni bir bot oluşturmak için -/newbot komutunu göndermeniz gerekir

Tg3

Bot için bir ad girin. Seçtiğiniz ad, müşterileriniz botunuzla sohbet ettiklerinde görecekleri ad olacaktır. Örneğin, “Test”.

Şimdi botunuz için benzersiz bir kullanıcı adı oluşturmanız gerekiyor. Seçilen kullanıcı adı, bot'unuzu bulmak için müşterileriniz tarafından kullanılacak ve size bu bot üzerinden yazabilecekler.

Tg4

Bundan sonra bir HTTP API anahtarı alacaksınız. Kopyalayın ve JivoChat yönetim panelinizde bulunan Telegram hesap ayarlarına yapıştırın.

Tg5e

Bu kadar! “Servisi Etkinleştir” düğmesine bastığınızda ve servis bağlandığında, müşterileriniz Telegram uygulaması aracılığıyla yeni bot'unuza yazabilecek ve mesajlar direkt olarak JivoChat temsilcinizin uygulamasına ulaşacak!

Hala sorularınız bulunuyor mu? Destek ekibimiz, sitemizde, 7/24 bir tık ötenizde, size yardım etmek için bekliyorlar.