Ziyaretçilerinizle canlı olarak etkileşime girin ve satışlarınızı artırın

Sitenize, Facebook'a, Telegram'a ve Viber'a gelen ziyaretçilerinizi canlı takip etmek ve sohbet etmek için ÜCRETSİZ bir araç.

hatalı girilmiş e-posta adresi Bir şey yanlış gitti, sonra tekrar deneyin

Oley! Şimdi 1. aşamayı tamamladınız.
Şimdi e-posta adresinizin gelen kutusunu kontrol edin, size kurulum detaylarını gönderdik. HADİ BAŞLAYALIM!

Sohbet ve telefon birbirini harika tamamlar

Geri aramaları etkinleştirin ve müşterilerinizle hem sesli ve hem de yazışarak konuşun. Geri arama özelliğini ve sohbeti aynı anda kullanarak müthiş bir hizmetle müşterilerinizi şaşırtın!

Fiyatları kontrol edin

Geri-aramalar ve canlı sohbet JivoChat'te bütünleşir

Canlı sohbet sitenizdeki ziyaretçilerinize incelikle yaklaşmanın uygun bir yolu iken geri-aramalar süreci bağlamak için harika bir yoldur. Şimdi bu iki teknoloji tek çözümde birleşiyor.

Bağlan

JivoChat sizi kimin aradığını gösterir

Bir çağrı aldığınızda, JivoChat uygulaması otomatik olarak bilgisayarınızda açılır ve arayan hakkında ayrıntılı bilgi görürsünüz. Ziyaretçinin nereden geldiğini, hangi şehrinden geldiğini ve şu anda hangi sayfayı görüntülediğini göreceksiniz.

Satış yapmada sohbetin yetersiz olduğu anda geri-aramalar yardımınızda

Çağrılar, JivoChat uygulamasında sohbetlerle entegre olur; böylece müşterilerle telefonda konuşurken, onlara sohbette mesajlar veya belgeler gönderebilirsiniz. Websitenizdeki satışları ve dönüşüm oranını artırmak için bu iki kanalı birleştirin.

Çağrıları alın

akıllı telefonunuzda

JivoChat uygulamanızda

SIP telefonunuzda

JivoChat uygulamasında veya IP-PBX'e bağlı bir SIP telefonda aramaları kabul edin ve cevaplayın. Ofiste bulunmayanlar, siz de çağrıları doğrudan cep telefonunuza alın.

Çayınızdan bir yudum alın ve satışlarınızın artışını seyredin!

Anında arama yapmak için müşteriyi doğru zamanda yakalayın. Her şeyi düzgün bir şekilde ayarlarsanız, çağrıların ve siparişlerin sayısı önemli ölçüde artacaktır.

Geri-arama özelliğini şimdi aktifleştirin!

Geri-aramalar takımınıza çok daha iyi satış yapma imkanı tanır. Bu özelliği canlı sohbete ekleyin ve her kanaldan satış yapabilmenin gücünü görün.

Bağlan

Rusya Federasyonu çağrılar 3 kuruş dk
Almanya çağrılar 1.75 kuruş dk
Birleşik Arap Emirlikleri çağrılar 35 kuruş dk

Tüm fiyatlara bakın

Sıkça Sorulan Sorular

Geri-arama nasıl çalışır?

Ziyaretçi geri arama penceresinde telefon numarasını girdiğinde, JivoChat, aramayı alabilecek tüm temsilcileri aynı anda arar. Çağrıyı ilk kabul eden ziyaretçi ile konuşmaya başlar. Genellikle, tüm işlemin tamamlanması yaklaşık 20 saniye alır. Temsilci ziyaretçiye bağlandıktan sonra yazışarak da sohbet edebilirler.

Siteme geri-arama özelliğini nasıl kurarım?

JivoChat'ı sitenizde zaten kullanıyorsanız, geri bildirimi yönetici panelinde açmanız yeterli. JivoChat websitenizde kurulu değilse, ücretsiz olarak kayıt olun ve talimatlara uygun olarak kodu yükleyin.

Geri-aramanın ne zaman ve nasıl çalışması gerektiğini belirleyebilir miyim?

Geri-arama ayarları esnektir. Örneğin, görüntülendiği sayfa sayısına ve / veya websitesinde harcanan süreye bağlı olarak geri aramanın ne zaman çalışması gerektiğini seçebilirsiniz. Ayrıca, geri-arama aracının verimliliğini artırmak için farklı koşullar ayarlayabilirsiniz.

Temsilci websitesinden bir çağrı olup olmadığını nereden bilecek?

Çağrıyı cevapladıktan sonra, müşteriye bağlanmadan önce, temsilci web sitesinden aramayı kabul ettiğine dair bir sesli uyarı duyacaktır. Bir çağrı aldığınızda, JivoChat uygulaması bilgisayarınızda otomatik olarak açılır ve kimin aradığına ilişkin ayrıntılı bilgi görürsünüz. Örneğin, ziyaretçinin nereden geldiği, hangi şehrinden geldiği ve şu anda hangi sayfayı görüntülediği.

Aynı anda kaç temsilci çağrı alabilir?

Gelen çağrıları almak için rasgele sayıda temsilci ekleyebilirsiniz, ancak eşzamanlı arama en fazla 9 numara için yapılacaktır. Bir web sitesi için çağrı almak için 9'dan fazla temsilci atarsanız, alınan her çağrı, tesadüfen seçilmiş 9 kayıtlı numaradan birine gönderilir ve bu kişi çağrıyı alır.

Bu servis hangi ülkelerde çalışabilir?

Geri-arama özelliği tüm ülkelerde çalışır!

Geri-arama nasıl ücretlendirilir?

Çağrılar dakika başına ücretlendirilir. Çağrıların sayısı dikkate alınmaz. Geri-arama özelliğini kullanmaya başlamak için hesabınızda 10 dolar olması gerekir. İsterseniz yerel para biriminizde de ödeme yapabilirsiniz, ancak paranız bankanızın döviz kurunu kullanarak ABD doları cinsinden tahsil edilecektir. Sabit hatta veya cep telefonlarına yönlendirme ayrı olarak ücretlendirilir.

Aramalar sohbetten ayrı olarak mı ücretlendirilir?

Evet, geri arama özelliği, JivoChat'in Profesyonel sürümünden ayrı olarak ödenir. Fiyatlandırma sayfasında, arama bakiyenizi doldurabilir ve profesyonel lisans satın alabilirsiniz.

Telefon trollerinden çağrı alırsam ne yapabilirim?

Trolleri telefon numarası ve IP adresi ile engelleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, günlükteki "troll" çağrıyı açın ve "Engelle" düğmesini tıklayın.

Arama kayıtlarını nereden görebilirim?

Yönetici panelinin "Arama kayıtları" bölümünde. Filtreler listesinde "Aramaları göster" i seçerek genel listedeki aramaları filtreleyebilirsiniz.

Akıllı tetikleyicileri geri-aramalar ile nasıl harmanlayabilirim?

Sohbet, müşteriye web sitesinde eşlik etmek ve satın alma esnasında göze batmayan bir asistan olmak için daha uygundur. Satışları sonuca bağlamak için ise bir telefon görüşmesi daha uygundur. Ziyaretçileriniz websitenizde gezinirken bir sohbet davetiyesi görüntülenecek şekilde sohbetleri ayarlamanızı öneririz, ancak geri arama önerisi, satın alıma yaklaşıldığında (örneğin, sepete ekleme olduğunda veya alışveriş sepeti görünümüne geçiş yapıldığında) veya web sitesini terk etme belirtileri olduğunda (örneğin fare işaretçisi birden çok sayfayı görüntüledikten sonra sayfayı kapamaya yönelirse) görünmelidir.