JivoChat’i arkadaşlarınızın ve müşterilerinizin sitelerine kurun
Yapacakları her ödemeden %30 komisyon kazanın.

Videoyu izleyin ve nasıl satış ortağı olacağınızı görün

Eğer zaten satış ortağıysanız ortaklık kontrol paneline giriş yapın

Satış ortaklarımıza tutarında komisyon dağıttık!

Maksym K. — CEO topranker.cz
JivoChat sadece kendi başına bile harika bir pazarlama aracı. Ve Satış Ortaklığı Sistemi, özellikle çok sayıda müşterisi olan aracı çevrimiçi pazarlama ajansları için büyük bir fırsat oluşturuyor. JivoChat’ın satış ortağı olmak, arabuluculuk yaptığınız her yeni müşteri için ödenmek anlamına gelir. Ama gerçek şu ki, sadece para elde etmek için müşterilerinize ve arkadaşlarınıza JivoChat’i tavsiye etmiyorsunuz - bunu yapıyorsunuz, çünkü onların satışlarını önemli ölçüde yükseltmelerine gerçekten yardımcı olacağını biliyorsunuz, bu da onların size olan güvenlerini güçlendireceği anlamına geliyor. Bu üçlü bir kazanma durumu - herkes istediği şeyi çok az çabayla alıyor.

JivoChat’ten şu ana dek 6,660.76TL komisyon aldı bile

Seyed Hamid — CEO myindustry.ir
Jivochat’te bir satış ortağı olarak çalışmak harika çünkü müvekkilimize verdiğimiz yüksek değer önerisi işimizi gerçekten kolaylaştırıyor ve tekrar eden gelir sistemi gerçekten çok iyi, tek seferlik bir pazarlama, sonsuza dek gelir!

JivoChat’ten şu ana dek 6,475.52TL komisyon aldı bile

AppTuts apptuts.com.br
Uzun zamandır satış ortağı olarak çalışıyorum ve eminim ki JivoChat Ortaklık Programı bugüne kadar bulduğum en iyisi. Büyük avantaj, tekrarlayan ödemeler. Bir müşteriyi Jivo’yu bir kereye mahsus kaydettiririm ve ben her ödemede komisyonumu alırım. Bu harika!

JivoChat’ten şu ana dek 22,873.47TL komisyon aldı bile

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl ödeme alırım?

Ödemelerinizi PayPal ya da banka hesabınız üzerinden alabilirsiniz. PayPal bu yazının oluşturulduğu gün itibari ile Türkiye’de kullanılamıyor, ancak banka hesabınıza 7 iş günü içerisinde ödemeleri alabilirsiniz.

Tekrarlayan komisyon ödemeleri nasıldır?

JivoChat’in satış ortaklığı programında, getirdiğiniz her müşterinin yapacağı her lisans ödemesinden komisyon elde edersiniz. Sadece BİR tane müşteri getirdiğinizi ve o müşterinin her ay 1000TL’lik lisans alımı yaptığını düşünelim, bu durumda her ay 300TL komisyon elde edersiniz. Yani, getireceğiniz bir müşteri, size sonsuza kadar sürecek %30’luk bir komisyonun, bir pasif gelirin kapısını aralar. Bu nedenle bulabileceğiniz en iyi satış ortaklığı programında olduğunuzu söyleyebiliriz

Komisyonlarım vergilendirilecek mi?

Hayır, bizim tarafımızda herhangi bir kesinti olmadan, yapılacak her ödemenin %30’u size aktarılacaktır. Kimin ne zaman ne kadarlık ödeme yaptığını da panelden görebileceksiniz. Ancak eğer geliriniz dikkat çekici boyutlara ulaşırsa, devlet sizden bir vergi talebinde bulunabilir, bu noktada bizim bir garantimiz bulunmuyor.

Başka satış ortakları bulup, bu programa katılmalarını sağlarsam komisyon alır mıyım?

Evet, bu durumda sizin getireceğiniz satış ortakları aracılığı ile yapılacak her satışın %5’ini alırsınız. Yani diyelim ki bir dijital ajans ile anlaştınız, onlar da her ay 5000TL’lik satış yaptırıyorlar, bu durumda onlar %30’unu, yani 1500TL’yi, siz de %5’ini yani 250TL’yi cebinize koyarsınız. Bu konuda sorularınız varsa, canlı destekten bize ulaşın.

JivoChat’i nasıl duyurabilirim?

Size atanmış Satış Ortaklığı İlişkileri Uzmanımız size yardımcı olacak. İçerik oluşturma, sosyal medya paylaşımları, e-posta pazarlama, reklam çıkma gibi seçeneklerle JivoChat’i tanıtabilir, pazarlayabilirsiniz. Ürün bizden, tanıtım sizden!

Kullanabileceğim pazarlama materyalleri var mı?

Elbette! Yönetici panelinde ürünün ekran görüntülerini, satış sunumunu, bannerlarını vb. bulabileceksiniz.

Reklam ve pazarlamaya dair uymam gereken kurallar var mı?

Evet, işimizi geliştirmek istiyorsak bunu dikkatlice ve saygılı bir şekilde yapmalıyız. Yönetici panelinde kaydolmanızın ardından kurallar size sunulacak.

Bir problem yaşadığımda bana kim yardımcı olacak?

Satış Ortaklığı İlişkileri Uzmanımız her zaman yanınızda. Dilediğiniz zaman bir görüşme talep edebilir, e-posta gönderebilir ya da yönetici panelinden canlı desteğe yazabilirsiniz.

Bir internet sitem yok, kayıt olabilir miyim? Ücretsiz mi?

Evet, kayıt olabilirsiniz, tamamen ücretsiz. Bir bilgisayarınız varsa ve bize yeni müşteriler getirebilecekseniz, bizim için mükemmel bir satış ortağısınız ve sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ödeme isteği oluşturulduktan kaç gün sonra para hesabıma geçer?

Ödeme talebini bize ilettikten sonraki 7 iş günü içinde ödemeyi işleme koyarız. Eğer ilk para çekiminizi yapacaksanız, bu süre 30-60 gün arası olacaktır. Dolandırıcılığa karşı önlem olarak koyduğumuz bu koşul sizi endişelendirmesin, sadece bunun tüm taraflar için en iyi şekilde çalışmasını istiyoruz.

JivoChat’e yeni müşterileri nasıl kaydettireceğim?

Size özel bir referans linkiniz olacak ve bunu internette dilediğiniz gibi yayabilirsiniz. Bu linke tıklayarak kaydolan herkes, sizin altınızdaki bir müşteri olarak kaydedilecektir. Ayrıca satış ortaklığı panelinden, manuel olarak da müşteri ekleyebileceksiniz.

Müşterilerin verisine erişmem gerekecek mi ya da gerekirse erişebilir miyim?

Satış ortaklığı panelinde müşterilerinizin kayıt, kullanım ve satın alımına dair bilgilerini bulabileceksiniz. Dilerseniz onların hesaplarını yönetme yetkisini bir buton aracılığı ile talep edebilirsiniz, onayladıklarında onlar için ayarlamalarda bulunabileceksiniz.

Satış ortağı olmanın başka ne gibi faydaları olacak?

Tabii ki de var, yeni dostum! JivoChat’i 6 aylığına ücretsiz kullanabilecek, arkadaş ve müşterilerinize indirim kuponu oluşturabilecek ve yeni özelliklerimizden herkesten önce sizin haberiniz olabilecek. Ayrıca Whatsapp ve Facebook satış ortaklığı gruplarımıza dahil olarak, tartışmaları ve haberleri takip edebileceksiniz.

Satış Ortaklığı sözleşmesini nerede okuyabilirim?

Buradan sözleşmenin tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Jivo İş Telefonu ve Geri-arama Kredileri için müşterilerim satın alma yaparsa komisyon alır mıyım?

Evet, ilk satın alımlarında, ödeyecekleri tutarın %10'unu alırsınız ve devamında bu servis için yapacakları her ödemenin %3'ünü alırsınız

Satış ortağımız olmaya hazır mısınız? Hadi beraber kazanalım

Şimdi JivoChat’i pazarlamaya başlayın

Ortağımız Olun