Instagram'daki mesajlara Jivo'dan yanıt verin

DM ile gönderilen mesajları, bahsedilmeleri, ve Instagram hikayelerinize cevapları JivoChat uygulamasından ekipçe yanıtlayın.

Resmi Entegrasyon

JivoChat, Instagram mesajlarına resmi Instagram API aracılığıyla erişir. Bu, Instagram hesabınız için herhangi bir güvenlik ve gizlilik riski olmadan bağlantının istikrarlı çalışmasını sağlar.

Instagram şifreniz güvende

Artık Instagram şifrenizi çalışanlarla paylaşmanıza ve hesabın güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok: tüm mesajlar JivoChat uygulamasında saklanır ve iş arkadaşlarınızı istediğiniz zaman sohbete ekleyebilirsiniz.

Hiçbir mesajı kaçırmayın.
Gece bile olsa

Talep akışı yoğun olduğunda ve müşteriler geceleri bile sizinle iletişime geçtiğinde - tüm mesajları yanıtlamak ve tek bir müşteriyi dahi kaçırmamak için chatbotu bağlayın.

Müşterilerinizle ekipçe ilgilenin

JivoChat uygulamasında ekibinizle birlikte Instagram iletişiminizi yönetin - ihtiyacınız olduğunda sohbete doğru uzmanı ekleyin. JivoChat uygulamasında sohbetlerimizi sıralamak da kolaydır – bir temsilci tarafından alınmış sohbetleri ve yanıt bekleyen sohbetleri görürsünüz.

Temsilcilerin performansını görün ve takip edin
Instagram'dan gelen isteklerle çalışacak sorumlu temsilciler atayın, bildirimleri ayarlayın ve JivoChat istatistikleri ve konuşma geçmişi ile yanıtların hızını ve kalitesini izleyin.
Instagram hesabınızı hemen JivoChat'e bağlayın ve müşterilere yanıt vermeye başlayın. Bedava.
Sıkça Sorulan Sorular
Bir Instagram hesabının JivoChat'e bağlanması için gereksinimler nelerdir?
Instagram entegrasyon kuralları, yalnızca doğrulanmış işletme hesaplarının JivoChat ile entegre olmasına izin verir. Hesabınız bir Facebook sayfasına bağlı olmalıdır.
Kişisel Instagram profilimi bir işletme hesabına nasıl dönüştürebilirim?
Hesabınızı nasıl işletme hesabı yapabileceğinizi yardım makalemizde detaylıca anlatıyoruz: https://www.jivochat.com.tr/help/integrations/connecting-instagram.html
JivoChat hangi Instagram mesaj biçimlerini kabul ediyor?
Metin mesajları ve fotoğraflar alınıp gönderebilecek, aboneler kendi hikayelerinde hesabınızdan bahsederse bildirim alıp yanıtlayabileceksiniz, ve Hikayelerinize müşteri tepkilerini kontrol edebileceksiniz.
Instagram'ı JivoChat'e nasıl bağlarım?
Yardım makalemizde yapmanız gerekenleri örnekleri ile anlattık, sorun yaşarsanız destekte bize sorabilirsiniz: https://www.jivochat.com.tr/help/integrations/connecting-instagram.html