Satış ortaklarımıza
tutarında komisyon dağıttık!

JivoChat'i arkadaşlarınıza ve müşterilerinize önerin:
her ödemeden %30 komisyon kazanın!
Ortaklık programına dair tüm
sorularınız için iletişim:
Ortaklık programı detayları
Bir internet sitem yok, kayıt olabilir miyim? Ücretsiz mi?
Evet, kayıt olabilirsiniz, tamamen ücretsiz. Bir bilgisayarınız varsa ve bize yeni müşteriler getirebilecekseniz, bizim için mükemmel bir satış ortağısınız ve sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
JivoChat’e yeni müşterileri nasıl kaydettireceğim?
Size özel bir referans linkiniz olacak ve bunu internette dilediğiniz gibi yayabilirsiniz. Bu linke tıklayarak kaydolan herkes, sizin altınızdaki bir müşteri olarak kaydedilecektir. Ayrıca satış ortaklığı panelinden, manuel olarak da müşteri ekleyebileceksiniz.
JivoChat’i nasıl duyurabilirim?
Size atanmış Satış Ortaklığı İlişkileri Uzmanımız size yardımcı olacak. İçerik oluşturma, sosyal medya paylaşımları, e-posta pazarlama, reklam çıkma gibi seçeneklerle JivoChat’i tanıtabilir, pazarlayabilirsiniz. Ürün bizden, tanıtım sizden!
Kullanabileceğim pazarlama materyalleri var mı?
Elbette! Yönetici panelinde ürünün ekran görüntülerini,, satış sunumunu, bannerlarını vb. bulabileceksiniz.
Satış ortağı olmanın başka ne gibi faydaları olacak?
JivoChat’i 6 aylığına ücretsiz kullanabilecek, arkadaş ve müşterilerinize indirim kuponu oluşturabilecek ve yeni özelliklerimizden herkesten önce sizin haberiniz olabilecek.
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl ödeme alırım?
Komisyonunuzu çekme talebi iletmenizin ardından, 3 iş günü içersinde belirttiğiniz IBAN adresine ödemeyi iletiriz.
Tekrarlayan komisyon ödemeleri nasıldır?
JivoChat’in satış ortaklığı programında, getirdiğiniz her müşterinin yapacağı her lisans ödemesinden komisyon elde edersiniz. Sadece BİR tane müşteri getirdiğinizi ve o müşterinin her ay 1000TL’lik lisans alımı yaptığını düşünelim, bu durumda her ay 300TL komisyon elde edersiniz. Yani, getireceğiniz bir müşteri, size sonsuza kadar sürecek %30’luk bir komisyonun, bir pasif gelirin kapısını aralar. Bu nedenle bulabileceğiniz en iyi satış ortaklığı programında olduğunuzu söyleyebiliriz
Komisyonlarım vergilendirilecek mi?
Hayır, bizim tarafımızda herhangi bir kesinti olmadan, yapılacak her ödemenin %30’u size aktarılacaktır. Kimin ne zaman ne kadarlık ödeme yaptığını da panelden görebileceksiniz. Ancak eğer geliriniz dikkat çekici boyutlara ulaşırsa, devlet sizden bir vergi talebinde bulunabilir, bu noktada bizim bir garantimiz bulunmuyor.
Reklam ve pazarlamaya dair uymam gereken kurallar var mı?
Evet, işimizi geliştirmek istiyorsak bunu dikkatlice ve saygılı bir şekilde yapmalıyız. Yönetici panelinde kaydolmanızın ardından kurallar size sunulacak.
Müşterilerin verisine erişmem gerekecek mi ya da gerekirse erişebilir miyim?
Satış ortaklığı panelinde müşterilerinizin kayıt, kullanım ve satın alımına dair bilgilerini bulabileceksiniz. Dilerseniz onların hesaplarını yönetme yetkisini bir buton aracılığı ile talep edebilirsiniz, onayladıklarında onlar için ayarlamalarda bulunabileceksiniz.
Satış Ortaklığı sözleşmesini nerede okuyabilirim?
Buradan sözleşmenin tamamını görüntüleyebilirsiniz.
JivoChat İş Telefonu ve Geri-arama Kredileri için müşterilerim satın alma yaparsa komisyon alır mıyım?
Evet, ilk satın alımlarında, ödeyecekleri tutarın %10'unu alırsınız ve devamında bu servis için yapacakları her ödemenin %3'ünü alırsınız
Bir problem yaşadığımda bana kim yardımcı olacak?
Satış Ortaklığı İlişkileri Uzmanımız her zaman yanınızda. Dilediğiniz zaman bir görüşme talep edebilir, e-posta gönderebilir ya da yönetici panelinden canlı desteğe yazabilirsiniz.
JivoChat'in Ortağı Olun
Pasif gelirin tadını çıkarın
Partner Sözleşmesi'ni İndirin