Referans linkinizi bulma ve kullanma

Referans linkinizi bulma

1. Satış Ortaklığı Kontrol Panelinden giriş yapın.

3. Referans linkine tıklayın.

4. Referans linkinizi kopyalayın.

Bu, tavsiye bağlantınızdır, benzersizdir. Müşterilerinizle, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Bu bağlantınızı kullanarak web sitemizi ziyaret ettiğinde, satış ortaklığı kimliğinizi içeren bir çerez tarayıcıya kaydedilir. Müşteri JivoChat'e kaydolmaya karar verirse, hesabınıza yeni bir müşteri olarak eklenecek ve yaptıkları her ödemede %30'luk bir ödeme alacaksınız.

Referans linkinizi kullanma

İpucu 1. Nasıl paylaşabilirsiniz

Yönlendirme bağlantınızı paylaşmanın ve kazancınızı artırmanın birçok etkili yolu vardır. İlgili içeriğe sahip bir makale yazın ve yönlendirme bağlantınızı kullanın, Facebook Reklamları, E-posta Pazarlama, Web Seminerleri oluşturun.

Örneğin JivoChat kullanarak kişisel deneyiminiz hakkında veya JivoChat kullanarak bir web sitesindeki dönüşümlerin nasıl iyileştirileceği hakkında bir makale oluşturabilirsiniz.

İpucu 2. Yönlendirme bağlantınızı hesabınıza yeni müşteriler eklemek için nasıl kullanabilirsiniz?

Yönlendirme bağlantınızı kullanarak satış ortağı hesabınıza yeni müşteriler eklemek için, bağlantıyı kopyalamanız, yeni bir sekme açıp bağlantıyı yeni sekmeye yapıştırmanız yeterlidir.

"Ücretsiz kayıt ol" a tıklayın ve bu rehberdeki talimatları uygulayarak müşterinizin hesabını oluşturun: JivoChat'e Başlama Kılavuzu

İlgili makaleler
Sorularınız mı var?
Canlı destekten bize yazın, size her an yardımcı olmaya hazırız.