Müşterilerinizle gerçek zamanlı iletişime geçin ve satışlarınızı artırın!

Sitenizdeki, Facebook'taki, Telegram ve Viber'daki tüm müşterilerinizle iletişiminizi tek bir yerden yürütmenizi sağlayacak ücretsiz bir araç.

e-posta adresi hatalı Bir şeyler ters gitti, daha sonra tekrar deneyiniz

İlk aşamayı tamamladınız
Şimdi lütfen e-posta kutunuzu kontrol edin, size kurulum bilgilerini ilettik.

JivoChat'e başlama kılavuzu

Başka bir başlık seçin

Bu kılavuzda yeni bir hesabın nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz. Eğer hali hazırda bulunan hesabınıza temsilci eklemek istiyorsanız, “Nasıl temsilci eklenir” makalemizi inceleyin.

Canlı sohbeti web sitenize yüklemek için önce jivochat.com.tr adresindeki kayıt işlemini tamamlamanız gerekecek:

Pic1

1. Yönetici hesabının e-posta adresini girin ve bir şifre oluşturun. Bu yönetici hesabı denetim masasına erişmenizi sağlar.

Pic2

2. Yönetici adını, web sitesi adresini (canlı sohbetin kurulacağı yer) ve telefon numarasını (isteğe bağlı) girin.

Pic3

3. Bu aşamada, masaüstü / mobil platform için ajan uygulamasını indirebilir veya web tarayıcınıza erişebilirsiniz. Ayrıca bu adımı atlayabilir ve uygulamayı daha sonra Uygulamalar sayfasından da yükleyebilirsiniz.

Pic4

4. Bu, kayıt işleminin son aşamasıdır. Burada, web sitesi kurulumu için sohbet kodunu kopyalayabilir veya e-posta ile web sitesinin yöneticisine gönderebilirsiniz.

En popüler CMSler(içerik yönetim sistemleri) için kod yükleme öğreticilerimize göz atmak isteyebilirsiniz, bunlar burada mevcuttur .

Pic5

Kayıt işlemi bittiğinde, gerekirse yönetici paneline erişebilir ve sohbet kodunu tekrar bulabilirsiniz.

Pic6

Widget web sitesinde kurulduktan sonra temsilci uygulaması veya tarayıcı tabanlı uygulamayı kullanarak müşterilerinizle sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Pic7

Kayıt işlemi bittikten sonra JivoChat'ın profesyonel sürümünün 14 günlük demosunu alacaksınız. Demo süresi dolduğunda, tüm profesyonel özellikler devre dışı bırakılacak ama sohbet miktarı hiçbir zaman sınırlanmayacak şekilde ücretsiz modda çalışmaya devam edecektir. Profesyonel sürüme istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.

İyi çalışmalar!

Hala sorularınız bulunuyor mu? Destek ekibimiz, sitemizde, 7/24 bir tık ötenizde, size yardım etmek için bekliyorlar.