JivoChat'e başlama kılavuzu

Bu kılavuzda yeni bir hesabın nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz. Eğer hali hazırda bulunan hesabınıza temsilci eklemek istiyorsanız, "Nasıl temsilci eklenir" makalemizi inceleyin.

Canlı sohbeti web sitenize yüklemek için önce jivochat.com.tr adresindeki kayıt işlemini tamamlamanız gerekecek:

1. Yönetici hesabının e-posta adresini girin ve bir şifre oluşturun. "Google ile Kaydol" seçeneğini kullanırsanız, hesabınız için otomatik olarak bir şifre oluşturulur ve mail adresinize gönderilir. Gelen kutunuzu kontrol ederek şifrenize ulaşabilir, sonrasında değişiklik yapabilirsiniz.

2. Yönetici adını, web sitesi adresini (canlı sohbetin kurulacağı yer) ve telefon numarasını (isteğe bağlı) girin.

3. Bu aşamada, masaüstü / mobil platform için temsilci uygulamasını indirebilir veya tarayıcı uygulamamıza erişebilirsiniz. Ayrıca bu adımı atlayabilir ve uygulamayı daha sonra Uygulamalar sayfasından da yükleyebilirsiniz.

4. Bu, kayıt işleminin son aşamasıdır. Burada, web sitesi kurulumu için sohbet kodunu kopyalayabilir veya e-posta ile web sitesinin yöneticisine gönderebilirsiniz.

En popüler CMSler(içerik yönetim sistemleri) için kod yükleme rehberlerimize göz atmak isteyebilirsiniz, bunlar burada mevcuttur .

Kayıt işlemi bittiğinde, gerekirse yönetici paneline erişebilir ve sohbet kodunu tekrar bulabilirsiniz.

Widget web sitesinde kurulduktan sonra temsilci uygulaması veya tarayıcı tabanlı uygulamayı kullanarak müşterilerinizle sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Kayıt işlemi bittikten sonra JivoChat'ın profesyonel sürümünün 14 günlük demosunu alacaksınız. Demo süresi dolduğunda, tüm profesyonel özellikler devre dışı bırakılacak ama sohbet miktarı hiçbir zaman sınırlanmayacak şekilde ücretsiz modda çalışmaya devam edecektir. Profesyonel sürüme istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.

İyi çalışmalar!

İlgili makaleler
Sorularınız mı var?
Canlı destekten bize yazın, size her an yardımcı olmaya hazırız.