Sohbet öncesi butonları nasıl kurulur ve değiştirilir

Şu planlara dahil
VIPPREM

Bu özellik sadece PRO sürümde mevcuttur

Sohbet öncesi butonları web sitenizdeki sohbet sayısını artırmanıza ve yanıtlama süresini hızlandırmanıza yardımcı olur.

Bu özellik, ziyaretçilerin sohbet başlatmak için kullanabilecekleri bir kısayol. Sohbet öncesi bir butona bastıktan sonra, seçilen düğmenin içindeki mesaj ziyaretçi mesajı olarak gönderilir ve bir sohbet başlatılır. Sohbet öncesi butonlarınız olarak sık sorulan soruları veya konu adlarını ayarlamanızı öneririz.

Sohbet öncesi butonlarınızı etkinleştirmek/devre dışı bırakmak veya özelleştirmek için, JivoChat web uygulamasını ya da masaüstü uygulamasını açın ve Yönet -> Kanallar -> Kanal adınız altındaki Ayarlar yolunu izleyin.Ardından, "Sohbet öncesi butonları" menüsüne gidin. Burada, sohbet öncesi butonları etkinleştirme/devre dışı bırakma seçeneklerini ve özelleştirmeniz için mevcut sohbet öncesi butonlarını bulacaksınız. Her birinde en fazla 3 buton ve her bir butona bağlı mesajda en fazla 31 karakter olabilir.

Her şeyi ayarladıktan sonra, "Kaydet"e basın.

Araştırmalarımıza göre, tüm sohbetlerin yaklaşık %50'si sohbet öncesi butonları ile başlatılacaktır, bu nedenle mevcut her sohbet öncesi buton için bir hızlı cevap taslağı eklemeyi unutmayınız, böylece ziyaretçilerinize kullanıma hazır cevaplar ile mümkün olduğu kadar hızlı cevap verebilirsiniz. Ayrıca toplam sohbet sayısında %20 civarında bir artış bekleyebilirsiniz.

Hepsi bu!

İlgili makaleler
Sorularınız mı var?
Canlı destekten bize yazın, size her an yardımcı olmaya hazırız.