Sadece bir kere sohbet daveti göndermek

Ziyaretçileriniz sohbet penceresinin çok sık açıldığından şikayet ederse tetikleyicilerinizi bu talimatlara göre ayarlayabilirsiniz.

Bu değişiklikler, bir ziyaretçinin siteye girmesinden sonra sohbet penceresinin otomatik olarak yalnızca bir kez olacak şekilde, açılmasını sınırlar.

JivoChat uygulamasında, "Yönet" -> "Kanallar" -> Site adı altındaki "Ayarlar" -> "Tetikleyiciler" yolunu izleyin. Örneğin, "Her Sayfada Akıllı Davetiye" tetikleyicisini düşünelim:

  • Temsilciler çevirimiçiyse - en azından bir temsilci çevrimiçi ise.

  • Sitede geçirilen zaman - ziyaretçi siteye girdiğinden beri geçen süre.

  • JivoChat kutusu kapatıldığından beri geçen zaman - Bir kişi sohbeti çarpıya tıklayarak veya "İptal"e tıklayarak kapattıysa, bir sonraki tetiklemeye kadar beklenmesi gereken süreyi ayarlayabilirsiniz. Bu, ziyaretçinin sohbeti kapatması ve başka bir sayfaya gitmesi durumunda, sohbet penceresi belirtilen süre ardından yeniden "akıllı davetiye" gösterebilir anlamına gelir. Sohbetin tekrar açılmasını istemiyorsanız, onu 99999 saniyeye ayarlayın.

  • Son akıllı davetiye üstünden geçen süre - ziyaretçinin çarpıyla veya "İptal"e tıklayarak sohbet penceresini kapamadığı ve sitenizde geziniyor olduğu zamanlarda da sohbet penceresinin akıllı davetiye göstermesini engellemenize yarar. 99999 saniyeye ayarlayın ve davet metni sadece bir kere gözüksün.

  • Sonuç olarak koşullar şöyle görünmelidir:

"Eğer koşulların tamamı sağlanıyorsa: şeklinde ayarlamayı unutmayın!

Tetikleyici ayarında altta kalan "Kaydet"e tıklayarak değişiklikleri kaydetmeyi unutmayın.

İlgili makaleler
Sorularınız mı var?
Canlı destekten bize yazın, size her an yardımcı olmaya hazırız.