Yönetici modu nasıl çalışır

Yalnızca lisans için ödeme yapmak, sohbet geçmişini kontrol etmek veya bazı ayarlar yapmak için yönetici olarak giriş yapmanız mı gerekiyor?

JivoChat olarak, her zaman müşterilerimize yardım etmenin yeni yollarını düşünüyoruz, bu yüzden yönetici modunu yarattık. Yönetici modunu kullanarak, tüm lisanslarınız zaten kullanımdayken ayarları ve verileri kontrol edebilirsiniz.

Eğer lisansınızdaki aynı anda çevrimiçi olabilecek temsilci sayısına ulaşılmadıysa yönetici/temsilci modu ile giriş yaparsınız. Giriş yapılabilecek tüm temsilci lisanslarının dolduğu senaryoda, temsilcinizin giriş yapması gerekiyorsa ve lisansı yönetici olarak siz kullanıyorsanız, siz uygulamadan çıkış yapana kadar giriş yapamazlar. Lütfen çıkış yapın, böylece yönetici modunda tekrar giriş yapabilirsiniz.

Bu modda giriş yaptığınızda aşağıdaki mesajı alacaksınız:

Bu mesaj "Sohbetlerim" ve "Ziyaretçiler" sekmesi altında gösterilecektir. Canlı destek ile alakalı konular dışında tüm özellikleri kullanabileceğinizi unutmayın.

Pro versiyonumuza ek bir temsilci satın almak, böylece ziyaretçileri görmek ve sohbetler almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmak için 7 gün 24 saat çevrimiçi olacağız.

Hepsi bu! Size harika bir gün diliyoruz!

İlgili makaleler
Sorularınız mı var?
Canlı destekten bize yazın, size her an yardımcı olmaya hazırız.