Müşterilerinizle gerçek zamanlı iletişime geçin ve satışlarınızı artırın!

Sitenizdeki, Facebook'taki, Telegram ve Viber'daki tüm müşterilerinizle iletişiminizi tek bir yerden yürütmenizi sağlayacak ücretsiz bir araç.

e-posta adresi hatalı Bir şeyler ters gitti, daha sonra tekrar deneyiniz

İlk aşamayı tamamladınız
Şimdi lütfen e-posta kutunuzu kontrol edin, size kurulum bilgilerini ilettik.

Yönetici modu nasıl çalışır

Başka bir başlık seçin

Yalnızca lisans için ödeme yapmak, sohbet geçmişini kontrol etmek veya bazı ayarlar yapmak için yönetici olarak giriş yapmanız mı gerekiyor?

Jivo olarak, her zaman müşterilerimize yardım etmenin yeni yollarını düşünüyoruz, bu yüzden yönetici modunu yarattık. Yönetici modunu kullanarak, tüm lisanslarınız zaten kullanımdayken ayarları ve verileri kontrol edebilirsiniz.

Eğer lisansınızdaki aynı anda çevrimiçi olabilecek temsilci sayısına ulaşılmadıysa yönetici/temsilci modu ile giriş yaparsınız. Giriş yapılabilecek tüm temsilci lisanslarının dolduğu senaryoda, temsilcinizin giriş yapması gerekiyorsa ve lisansı yönetici olarak siz kullanıyorsanız, siz uygulamadan çıkış yapana kadar giriş yapamazlar. Lütfen çıkış yapın, böylece yönetici modunda tekrar giriş yapabilirsiniz.

Bu modda giriş yaptığınızda aşağıdaki mesajı alacaksınız:

Adminmode

Bu mesaj “Sohbetlerim” ve “Ziyaretçiler” sekmesi altında gösterilecektir. Canlı destek ile alakalı konular dışında tüm özellikleri kullanabileceğinizi unutmayın.

Pro versiyonumuza ek bir temsilci satın almak, böylece ziyaretçileri görmek ve sohbetler almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmak için 7 gün 24 saat çevrimiçi olacağız.

Hepsi bu! Size harika bir gün diliyoruz!

Hala sorularınız bulunuyor mu? Destek ekibimiz, sitemizde, 7/24 bir tık ötenizde, size yardım etmek için bekliyorlar.