Hatırlatmalar özelliği nasıl kullanılır

Yürütmekte olduğunuz bir sohbette, kendiniz veya bir takım arkadaşınız için ileri tarihli bir hatırlatıcı kurabilirsiniz.

JivoChat uygulamanızdaki mevcut bir görüşmeye hatırlatıcı eklemek için görüşme penceresinin sağ üst köşesindeki "Hatırlatma kur" butonuna tıklayın.

Ardından, hatırlatıcıyı yapılandırın.

1. Hatırlatma için bir gün seçin;

2. Hatırlatma için bir saat seçin;

3. Hangi temsilci için hatırlatma kurmak istediğinizi seçin;

4. Hatırlatmayı hangi sebeple kurduğunuzu açıklayın. 3 nuamralı bölümde girmiş olduğunuz temsilci bu açıklamayı görebilecek. Bu alan isteğe bağlıdır;

5. "Kaydet" butonuna tıklayın..

Hatırlatmayı oluşturduktan sonra, sohbetin içerisinde bu şekilde gözükecek.

Seçilen tarih ve saat geldiğinde, ilgili temsilcinin JivoChat uygulamasında bir bildirim gelir ve sohbet otomatik olarak "Sohbetlerim" bölümünde görünür. Sonrasında hatırlatıcıda açıklanmış işlem yapılabilir.

Lütfen kendiniz de dahil olmak üzere hesaptaki herkes için hatırlatıcı oluşturabileceğinizi unutmayın.

Bir hatırlatma aldıktan sonra, ileri tarihe ertelemek, farklı bir not eklemek veya tamamlamak için "Tamamla/Düzenle" butonuna basmayı unutmayın.

Ayrıca, kendiniz veya başkaları tarafından oluşturulan bir hatırlatıcıyı istediğiniz zaman Arşivden veya ilgili sohbet "Sohbetlerim" bölümünüzde açıkken düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

Hatırlatma zamanı geldiğinde ilgili temsilci uygulamada çevrimiçi değilse, bir sonraki oturum açışlarında bu hatırlatıcıyı almaya devam ederler.

Bu kadar! Artık müşterilerinizle ilgili planladığınız eylemleri asla unutmayacaksınız!

İlgili makaleler
Sorularınız mı var?
Canlı destekten bize yazın, size her an yardımcı olmaya hazırız.