T-Soft sitenize canlı destek nasıl kurulur

Bu makalede sizlere, JivoChat canlı destek sistemini, T-Soft sitenize nasıl kuracağınızı tarif edeceğiz.

Eğer JivoChat hesabınız yoksa BU SAYFADAN nasıl hesap oluşturacağınızı öğrenin. Hesabı oluştururken size bir kurulum kodu verileceğini fark edeceksiniz, bu kodu kopyalayın.

Eğer JivoChat hesabınız zaten varsa, uygulamadan giriş yaparak, sol menüde "Yönet" --> açılacak iç menüde "Kanallar" --> sağdaki listede site adınızın altındaki "Ayarlar" --> açılacak sayfada sol menüde "Kurulum" yolu ile kodunuza ulaşabilirsiniz.

T-Soft panelinize giriş yapın

T-Soft tarafından size iletilen giriş bilgilerinizle, T-Soft panelinize giriş yapın.

T-Soft E-Ticaret sitenizin yönetim panelinde --> Bölümler --> Uygulama Marketi --> Tüm Uygulamalar sayfasına geliniz ve JivoChat uygulamasını seçerek 'Yükle' butonuna tıklayınız.Bir sonraki ekranda, JivoChat hesabınızın oluşturulması için istenen bilgileri giriniz. JivoChat hesabınız zaten var ise, mevcut e-posta ve şifrenizi giriniz.Tamamdır! Başarıyla yüklendi. Şimdi sitenize giderek JivoChat sohbet penceresini görebilirsiniz. E-postanıza gelecek mailleri kontrol etmeyi unutmayınız.JivoChat temsilci uygulamasını indirerek canlı destek vermeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz, web tarayıcınız üzerinden de JivoChat uygulamasına erişebilirsiniz.

Temsilci uygulamasını daha iyi kullanmak için bu yazıyı da okumanızı öneririz.

İlgili makaleler
Sorularınız mı var?
Canlı destekten bize yazın, size her an yardımcı olmaya hazırız.