Labkod'a canlı destek nasıl kurulur

Şu planlara dahil
VIPPREMBASE

Bu yazımızda size Labkod altyapılı sitenize nasıl JivoChat uygulamasını kurabileceğinizi anlatacağız.

Hizmet aldığınız alan adına bağlı yönetici paneline giriş yaparak sol menü içerisinde bulunan Ayarlar menüsüne tıklayınız, Ayarlar menüsüne ait alt menüler içerisinde JivoChat Ayarları kısmına tıklayınız. Açılan sayfadan Yeni Hesap Oluştur & Hesabı Bağla sekmesine tıklayıp, JivoChat üzerinde mevcut bir hesabınız var ise E-Posta Adresi, Şifre alanlarını doldurup bilgilerinizi kayıt etmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi kayıt ettikten sonra sistem otomatik olarak hesabınıza tanımlı widget’ı sitenizde aktif hale getirecektir.JivoChat canlı destek sisteminde daha önceden açılmış bir hesabınız yok ise mevcut alanları doldurup kayıt etmeniz durumunda JivoChat üzerinde girdiğiniz bilgiler ile size ait hesap oluşturulacak ve widget site üzerinde aktif hale gelecektir. Bu aşamaların hiçbirinde site üzerine herhangi bir yazılımsal değişiklik yapmanıza gerek yoktur, bilgilerinizi girmeniz durumunda sistem otomatik olarak hizmeti aktif edecek ve anında müşterilerinize JivoChat canlı destek sistemi ile hizmet vermeye başlayabileceksiniz.

Tüm işlemleri tamamladıktan sonra JivoChat canlı destek sistemi siteniz üzerinde başarılı bir şekilde görüntüleniyor ise tarayıcınız üzerinden JivoChat uygulamasına erişebilirsiniz.

JivoChat entegrasyonunuzu sitenizden kaldırmak için entegrasyon ayarlarının bulunduğu sayfadan "Entegrasyonu Kaldır" butonuna tıklamanız yeterlidir. Daha sonradan tekrar aktif etmek isterseniz mevcut bilgileriniz ile giriş yapıp otomatik olarak aktif edebilirsinizİşte bu kadar kolay!

Artık web sitenize JivoChat kuruldu ve müşterilerinize canlı destek hizmeti vermeye hazırsınız.

İlgili makaleler
Sorularınız mı var?
Canlı destekten bize yazın, size her an yardımcı olmaya hazırız.