Ziyaretçilerinizle canlı olarak etkileşime girin ve satışlarınızı artırın

Sitenizden, Facebook sayfanızdan, Telegram'dan ve Viber'dan size ulaşmak isteyen ziyaretçileri canlı takip etmek ve iletişime geçmek için ÜCRETSİZ bir araç.

Hatalı girilmiş e-posta adresi Bir şey yanlış gitti, sonra tekrar deneyin

Oley! Şimdi 1. aşamayı tamamladınız.
Şimdi e-posta adresinizin gelen kutusunu kontrol edin, size kurulum detaylarını gönderdik. HADİ BAŞLAYALIM!

Coğrafi Alanlar özelliğini aktifleştirmek

Başka bir başlık seçin

“Alanlar” özelliği, ziyaretçilerin isteklerini şirketinizin en yakın bölümüne yönlendirmek için kullanılabilir. “Alanlar” bölümünde temsilcileri ekleyebilir ve seçilen coğrafi alanların ayarlarını yapılandırabilirsiniz.

Örneğin, şirketinizin İstanbul ve İzmir'de şubeleri varsa İzmir'den gelen ziyaretçiler İzmir bölümündeki temsilcilerle bağlantılı olacak ve İstanbul'lu ziyaretçiler İstanbul departmanı ile bağlantı kuracak. Dağıtım, ziyaretçilerin IP adreslerine göre otomatik olarak yapılacaktır.

Reg1

Bölgeler için ayrı ayrı ayarlar (tasarım, etiketler, tetikleyiciler vb.) yapılandırabilir ve bölgelerin istatistiklerini ayrı ayrı izleyebilirsiniz.

“Alanlar” özelliğini nasıl etkinleştirirsiniz?

Yönetici panelini açmalı, web sitesi adı altındaki “Ayarlar” düğmesini tıklatıp “Alanlar” özelliğini etkinleştirmelisin.

Reg2

Şubeleriniz olduğu kadar çok bölge eklemelisiniz. Ana site bir “Varsayılan bölge” haline gelir ve oluşturulan bölgelerin hiçbirine ait olmayan ziyaretçileri alır.

Reg3

Reg3-1

Ayrıca, “Alanlar"ın etkinleştirilmesi için web sitenizdeki sohbet kodunu yenisiyle değiştirmeniz gerekecek. Bu özelliği etkinleştirdikten sonra "Alanlar” sayfasında yeni kodu alacaksınız.

Reg4

Bu adımlardan sonra, her bölgeye temsilciler ekleyebilir ve yapılandırabilirsiniz.

Reg5

Hala sorularınız bulunuyor mu? Destek ekibimiz, sitemizde, 7/24 bir tık ötenizde, size yardım etmek için bekliyorlar.