Uchat Chatbot Entegrasyonu

Başka bir başlık seçin

Bu entegrasyon ile Uchat platformundan alacağınız Token ID’nizi kullanarak saniyeler içinde botunuzu Jivo'ya bağlayabileceksiniz.

İlk olarak Uchat panelinize giriş yapın. Bot listesine gidin ve JivoChat'i bulun.

Sonrasında, “Yeni JivoChat Bot ekleyin” butonuna tıklayın:

Bir isim yazın ve ardından “Ekle” ye tıklayın

Bu noktada, botu Jivo'ya bağlamak için oluşturulmuş bir Token ID'niz olacak. Bağlantıyı tamamlamak için JivoChat entegrasyonları alanına yapıştıracağınız bu Token ID'yi kopyalamanız yeterlidir.

Şimdi JivoChat ugulamasına gidip hesabınıza giriş yapın ve sol menüde “Yönet” > “Modüller” > “Entegrasyonlar” > “Uchat” yolunu izleyin.

Bu menüde botunuz için bir isim ve fotoğraf ekleyebileceksiniz. Uchat panelinden kopyalamış olduğunuz Token ID'nizi buraya yapıştırmayı unutmayın. “Kaydet” e tıklayın ve şimdi bot Jivo'ya bağlanacaktır.

Uchat hesabınızda bot akışını oluşturmanız gerektiğini unutmayın. Bu çok basit, sadece “bot oluştur” a gidin. Bu sayfaya yönlendirileceksiniz, bir şablon seçebilir veya yeni bir tane başlatabilirsiniz. Boş şablon başlat'a tıklayın, örneğin:

Şablonunuz için bir ad ve gerekirse açıklama yazın ve “Bot Oluştur”a tıklayın.

Burada akışınızı göreceksiniz, düzenleyebilir, sorular, eylemler, entegrasyonlar vb. ekleyebilirsiniz.

Görüşmeyi bir temsilciye aktarmak için bir eylem ayarlamanız gerekir → İnsanla konuş/duraklat otomasyonu:

Uchat'ın birçok işlevselliğe ve entegrasyona, ayara ve diğer harika şeylere sahip olduğunu unutmayın. Bilgi almak için destek ekipleriyle iletişime geçin ve onlar kendi taraflarından videolar veya eğitimler sağlayacaktır.

Hepsi bu!

Artık sohbetinizde otomatik cevaplar var. İyi çalışmalar dileriz!

Hala sorularınız bulunuyor mu? Destek ekibimiz, sitemizde, 7/24 bir tık ötenizde, size yardım etmek için bekliyorlar.