JivoChat Eğitimleri

JivoChat Eğitimleri ile canlı desteğin gücünü işinizde kullanın.
Canlı destek sistemi daha çok e-ticaret alanı ile öne çıkmış bir uygulamadır. İnternet sitesine giriş yapan potansiyel müşterilerin...
5 Aralık 2023
JivoChat gelişmeye devam ediyor. Çalışanlarınızın işlerini kontrol etmenize, görevler belirlemenize ve ilerlemelerini takip etmenize yardımcı olacak bazı yeni özellikler ekledik.
15 Eylül 2020
JivoChat'nun CRM araçlarına göz atın ve bunlardan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenin
27 Mayıs 2020
Covid-19 pandemisine rağmen, işletmeler müşterileriyle iletişim halinde olmak için JivoChat gibi dijital iletişim araçlarını kullanarak hala güçlü kalabilir.
8 Mayıs 2020
2019 yılında JivoChat’a getirdiğimiz tüm yeni eklentilere göz atın ve şimdiye kadarki en iyi müşteri hizmeti platformunu sunmak için daima çaba göstereceğimizi unutmayın.
22 Kasım 2019
Tüm iş fonksiyonlarınızı ve organizasyonel ihtiyaçlarınızı düzene koymak için JivoChat ve Zapier'i kullanın. Salesforce, Mailchimp ve Google Suite’i de kullanmayı unutmayın!
24 Ekim 2019
E-ticaret sahiplerinin sitelerinde sohbet kullanmamak için sahip oldukları ana bahanelerden biri, potansiyel müşterilerinin sorularını cevaplamak için bilgisayarın önünde olmaya zaman bulamamasıdır.
24 Aralık 2018
JivoChat, ziyaretçileri sayfanızda tutmanıza yardımcı olarak satışlarınızı olumlu yönde etkileyebilir
22 Aralık 2018
Neden canlı destek sistemi kullanmak önceliğiniz olmalı, keşfedin!
19 Aralık 2018
Get to know step by step how to reorganize your attendants through the online chats of your ecommerce!
17 Aralık 2018